Výroba byla pozastavena

Vážení zákazníci, výroba čokolády byla pozastavena. Přijaté objednávky zůstanou nevyřízeny.
Děkujeme za pochopení. Vaše Chocoloco.

Otázky a odpovědi

Jakou čokoládu používáte pro výrobu „Tvé čokolády“ CHOCO-LOCO?

Tady je odkaz na vše o naší čokoládě.

Proč se „Tvá čokoláda“ jmenuje CHOCO-LOCO?

Pro náš název jsme se inspirovali španělštinou. „LOCO“ je španělsky „bláznivý“, což se nám pro Tvou čokoládu skvěle hodí. Kombinace některých ingrediencí a vynikající pravé čokolády může znít až „bláznivě“, ale jen do té doby, než je ochutnáte. Exkluzivní čokoláda Michel Cluizel se jen rozplývá na jazyku a spolu s kvalitní ingrediencí vytváří nezapomenutelný zážitek, který ocení každý milovník pravé čokolády.

Jak je velká „Tvá čokoláda“?

Každá tabulka obsahuje 100 gramů výjimečné a delikátní čokolády Michel Cluizel, která spolu s různými ingrediencemi přináší vždy unikátní gurmánský zážitek. Vyzkoušejte sami…

Opravdu je CHOCO-LOCO vyráběna ručně?

Ano, každá jednotlivá tabulka Tvé čokolády. Jakmile provedete objednávku přes náš e-shop, začínáme vyrábět Tvou čokoládu jen pro Vás a Vaše přátele. Výroba každé tabulky je unikátní ruční práce a místy opravdová věda. Nejprve je pravá vynikající čokoláda Michel Cluizel zahřáta na tu správnou teplotu. Teplota jen o 1 stupeň vyšší či nižší může znamenat, že Tvá čokoláda nebude to pravé. Klademe opravdu vysoké nároky na strukturu a vzhled čokolády. Jakmile dosáhneme té správné teploty, čokoládu nalijeme do formy a zbavíme vzduchových bublinek. Poté čokoládu ozdobíme podle Vaší objednávky a necháme pozvolna vychladnout. Následuje zabalení do originálního obalu a odeslání k Vám, milovníkům pravé čokolády.

Jak Vás mohu kontaktovat?

Budeme rádi za Váš jakýkoliv podnět nebo jen pozdrav. Pokud Vám naše čokoláda chutná, řekněte o nás svým přátelům. Kontaktujte nás přes kontaktní stránku našeho webu, přes Facebook či Twitter. Nebo nás navštivte v sídle firmy.

Jak mám řešit reklamaci?

Přečtěte si reklamační řád.

Mohu se podílet na návrhu nových ingrediencí pro CHOCO-LOCO?

Velmi se těšíme na Vaše návrhy. Podělte se o Vaše chutě s námi na Facebooku nebo Twitteru, nebo nám napište na info@chocoloco.cz. Vaše návrhy odpovědně vyzkoušíme a vyhlásíme Čokoládu roku. Bude už jen na Vás sledovat, jestli se právě Vaše kombinace stane tou nej.

Jaké je maximální doporučené množství ingrediencí na tabulku Tvé čokolády?

Doporučujeme maximálně 6 ingrediencí. Je to zejména z důvodu omezeného prostoru na tabulce čokolády. Chceme navíc zaručit, že každá tabulka bude vypadat a chutnat skvěle. Ujišťujeme Vás, že 6 ingrediencí je více než dost na to, aby naše čokoláda chutnala báječně.

Proč nemohu přidat jednu ingredienci dvakrát?

Tvou čokoládu připravujeme ručně, zaručujeme, že na Tvé čokoládě bude Tebou vybrané ingredience dostatek. Není třeba přidávat jednu ingredienci dvakrát :-)

Jak dlouho zůstane čokoláda CHOCO-LOCO dobrá?

Čokoláda je jako víno, v podstatě se nekazí, závisí pouze na způsobu skladování. Pokud čokoláda obsahuje sušené ovoce, měla by se spotřebovat do 6 měsíců. Čokoláda se všemi ostatními ingrediencemi vydrží nejméně 12 měsíců. Z naší vlastní zkušenosti však víme, že pokud si chcete ručně vyrobenou čokoládu opravdu vychutnat, doporučujeme Vám jí spotřebovat čerstvou, tak do 4 týdnů.

Mohu dostat ke své objednávce fakturu?

Záhy po Vaší objednávce Vám emailem zašleme potvrzení objednávky tak, abychom šetřili naše lesy. Pokud vyplníte políčko „společnost“ v sekci adresa, zašleme Vám rovněž fakturu.

Jak je možné za CHOCO-LOCO zaplatit?

V e-shopu CHOCO-LOCO je možné platit kreditní kartou obvyklých karetních společností MasterCard a VISA, a to přes zabezpečené rozhraní 3D SECURE na našich stránkách www.chocoloco.cz, nebo standardním bankovním převodem na účet před realizací objednávky. S možností platby přes dobírku nepočítáme. Rovněž momentálně nepodporujeme platby v hotovosti.

Čokoláda CHOCO-LOCO pro můj obchod nebo kavárnu?

Proč ne? Můžeme domluvit ingredience, které sami nenabízíme, ale umíme i upravit obal a mnohem více. Spolupracujeme s řadou kaváren, kam dodáváme malé čokoládky ke kávě atp. Kontaktujte nás na info@chocoloco.cz

Čokoláda CHOCO-LOCO pro naši svatbu?

Tvá čokoláda je připravena i na Tvůj den. Vyzkoušejte naše originální čokoládové svatební oznámení, nebo CHOCO-LOCO personalizované sladkosti jako součást svatební tabule. Pro detailní domluvu nás, prosíme, kontaktujte na info@chocoloco.cz.

Je možné CHOCO-LOCO poslat na jinou adresu jako dárek?

Ano, do objednávky v našem e-shopu uveďte adresu, na kterou chcete Tvou čokoládu doručit, poznamenejte vzkaz, který chcete k čokoládě připojit a nezapomeňte uvést rovněž fakturační adresu, pokud se liší. Potom už stačí jen provést úhradu a počkat až Vám obdarovaná/obdarovaný nadšeně povypráví o tom, jak je naše CHOCO-LOCO skvělá… :-)

Mohu obdarovat své blízké dárkovým certifikátem CHOCO-LOCO?

Ano, v blízké době budou dárkové certifikáty plně funkční. Připravujeme pro Vás několik různých grafických verzí, ke kterým si budete moci doplnit hodnotu dárkového certifikátu a osobní vzkaz. Než bude plně funkční aplikace dárkových certifikátů na našem webu, napište nám Váš požadavek na dárkový certifikát na info@chocoloco.cz

© 2011 ETC Gastro s.r.o., Všechna práva vyhrazena. (informace o ochraně osobních údajů)
Pro správnou funkci konfigurátoru čokolády nevypínejte na svém prohlížeči podporu Javascriptu. Webové stránky dělá Magnoliadream.